|
|
|
|
| | Pratite Economy.rs sadržaje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antennagate će koštati oko 175 miliona dolara |
|
|
|
Apple je u okviru svoje prodavnice aplikacija, App Store pokrenuo besplatan iPhone 4 Case Program app i očekuje se da će troškovi ovog programa dostići oko 175 miliona dolara.
Podsetimo, nakon problema sa prijemom signala kod najnovijeg Apple iPhone 4 pametnog telefona, Stiv Džobs ispred Apple-a je održao konferenciju za štampu na kojoj je pokušao da "odbrani" svoj najnoviji proizvod, navodeći da i ostali pametni telefoni imaju sličan problem.
Nakon 15-tak minuta navođenja da u stvari nije ništa pogrešno kod najnovijeg telefona, izvršni direktor kompanije predstavio je plan rešenja ovog problema.
Džobs je ponudio besplatno kućište za iPhone 4, kao i zamenu svakog telefona kod koga je ustanovljen ovaj problem najviše 30 dana nakon kupovine telefona.
Što se tiče dosadašnjih problema u okviru AntennaGate afere, Apple je naveo da je broj mobilnih telefona koji su vraćeni i dalje mnogo manji od broja povraćaja modela Apple iPhone 3GS, kao i da ovaj problem neće naškoditi odličnoj prodaji ovog modela.
Podsetimo, Apple je zabeležio prihod od 15,7 milijardi dolara, najveći u svojoj korporativnoj istoriji. (Economy.rs, 26. jul 2010)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|